Verwijder het velletje van de bloedworst. Snijdt het in kleine blokjes bak het in een pan met een beetje olie. Haal het na een paar minuten van het vuur en meng met de uienjam.
Strooi een beetje bloem op een werkblad. Verdeel de aardappelpuree in 12 gelijke porties en maak er balletjes van. We plaatsen ze op de bloem en maken ze met de hand plat, zodat we schijfjes krijgen. In het midden plaatsen we een klein deel van het mengsel van Morcilla en de uienjam. Vouw de randen vervolgens naar binnen om de vulling in te pakken.
Rol ze op zodat we mooie kroketjes krijgen. Rol ze door de bloem, de losgeklopte eieren en paneermeel. Eventueel kan je dat nog een keer doen voor een lekker krokant korstje. Bak ze in een pan met veel hete olie.
error: Op de inhoud van deze site staat copyright! Je mag de recepten uiteraard wel printen (zie button aan linkerzijde pagina).
Stuur deze pagina naar een vriend of bekende.
Giessenborch.com maakt gebruik van cookies om te zorgen dat onze site optimaal functioneert. Als je doorgaat met het gebruik van onze site, ga je hiermee akkoord.OkPrivacy policy