Remojón – Carpaccio van zoute vis en sinaasappelsalade
Ingrediënten
20 g kappertjes op pekel of in zout
200 g zoutevis (filet of lende)
½ grote of 1 kleine sinaasappel
½ rode ui of sjalot, in dunne ringen
zwarte olijven
zeezout en versgemalen zwarte peper
een snuf verse oregano
1 eetl. geurige olijfolie
Bereiden
Leg de kappertjes 1 uur in water om het zout te verwijderen, ververs het water tweemaal en laat ze uitlekken.
Verwijder zoveel mogelijk kleine graten uit de kabeljauw en snijd de vis ofwel in kleine blokjes, of overdwars met een vlijmscherp mes in dunne plakjes (circa 1-2 mm dik).
Pel of schil de sinaasappel en snijd hem in dunne, ronde plakken.
Schik de plakken zoutevis op een bord, schik daarop de plakken sinaasappel, gevolgd door ui of sjalot, kappertjes en olijven.
Kruid alles met een snuf zout en peper, strooi de oregano erover en besprenkel met olijfolie.
error: Op de inhoud van deze site staat copyright! Je mag de recepten uiteraard wel printen (zie button aan linkerzijde pagina).
Stuur deze pagina naar een vriend of bekende.
Giessenborch.com maakt gebruik van cookies om te zorgen dat onze site optimaal functioneert. Als je doorgaat met het gebruik van onze site, ga je hiermee akkoord.OkPrivacy policy