Olijfolie in een grote pan verhitten en ui en knoflook op zacht vuur laten aanbakken.
Vleestomaten pellen door deze kruislings in te snijden en even in een pan met kokend water te dompelen. Tomaten fijnsnijden (zaadjes verwijderen) en in de braadpan bij de uien doen. Witte wijn toevoegen en laurierblad, oregano en tijm toevoegen. Op smaak brengen met zout en peper. Gedurende 10 minuten zachtjes laten koken.
Intussen venusschelpen onder stromend koud water schoonmaken. Open schelpen verwijderen. Schelpen aan tomatensaus toevoegen en op hoog vuur met half gesloten deksel snel aan de kook brengen. 10 minuten laten koken en de schelpen die niet geopend zijn verwijderen. Eventueel nog wat zout en peper aan de saus toevoegen.
error: Op de inhoud van deze site staat copyright! Je mag de recepten uiteraard wel printen (zie button aan linkerzijde pagina).
Stuur deze pagina naar een vriend of bekende.
Giessenborch.com maakt gebruik van cookies om te zorgen dat onze site optimaal functioneert. Als je doorgaat met het gebruik van onze site, ga je hiermee akkoord.OkPrivacy policy