Pinchos con Pimentón asado y Manchego – Pinchos met geroosterde paprikaspread en Manchego
Ingrediënten
100 gr. walnoten, geroosterd in een droge koekenpan
250 gr. geroosterde paprika uit pot, uitgelekt en grof gesneden
1 teen knoflook, fijngehakt
2 tl. balsamicoazijn
Peper
Zout
1 stokbrood, in plakken
150 gr. Manchego, in plakjes
Bereiden
Hak de walnoten grof (hou een klein beetje apart voor de garnering). Doe de rest samen met de geroosterde paprika en knoflook in de beker van de staafmixer. Mix tot je een gladde spread hebt.
Voeg de balsamicoazijn toe en breng op smaak met peper en zout.
Smeer de plakjes stokbrood in met een klein beetje olijfolie en rooster ze in de oven tot ze goudbruin zijn.
Besmeer de plakjes stokbrood met de geroosterde paprikaspread en leg er een plakje Manchego op. Garneer met de achtergehouden gehakte walnoten.
error: Op de inhoud van deze site staat copyright! Je mag de recepten uiteraard wel printen (zie button aan linkerzijde pagina).
Stuur deze pagina naar een vriend of bekende.
Giessenborch.com maakt gebruik van cookies om te zorgen dat onze site optimaal functioneert. Als je doorgaat met het gebruik van onze site, ga je hiermee akkoord.OkPrivacy policy